7e klasės mokinių išvyka į Rokiškį

Rugsėjo 27 d. 7e klasės mokiniai kartu su klasės aukllėtoja B. Lisovskaja ir lietuvių k. mokytoja J. Keturkiene nuotaikingai nusiteikę išvyko į Rokiškį. Ši išvyka buvo labai turininga, nes mokiniai turėjo net tris edukacijas – „Sūrio kelias“, „Senieji matų vienetai“, „Medžiotojo Roko pasakojimai apie Rokiškio senovę“.

Po to apžiūrėjome rūmus, kurių etnografinė ekspozicija atskleidžia įvairių amžių žmonių kultūrą, aplankėme rūmuose vykstančias „Vaikiška mada XIX – XX a.“ iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos ir medžio drožėjo L. Šėpkos parodas.

Pasisėmę daug žinių, aplankėme Sartų ežero apžvalgos bokštą. Užkopus metaliniais laipteliais iš viršaus pamatėme Sartų ežero vaizdingą panoramą. Puikios nuotaikos grįžome į Vilnių.