Pasaulinė mokytojų diena

Šiandien, 2019 m. spalio 4 d. visi mokyklos takeliai pražydo įvairiausiais žiedais – mokiniai, jų tėvai ėjo nešimi gėlėmis  savo mylimiems mokytojams. Mokykloje vyravo nuostabus pagarbos, nuoširdumo, bičiulystės jausmas.  Pamokos prabėgo nepastebimai greitai, po jų mokytojai buvo pakviesti į šventę aktų salėje. Mokinių taryba maloniai nustebino mokytojus  pasveikindama puikiai parengtu vaidinimu. Staigmena buvo mokinių sveikinimas –  filmukas.  Diena baigėsi prie kavos puodelio ir dosnių UAB „Tomilija“  vaišių. Už visą nuostabią šventę dėkojame Mokinių tarybai ir jų vadovei etikos  mokytojai Romualdai Poševeckajai. Tėvų komitetui  – už gražias dovanas – tušinukus mokytojams.  Ir, žinoma, nuoširdžiai dėkojame mūsų mokyklos direktorei Svetlanai Butautienei – už pasiaukojantį rūpinimąsi, kad šventė būtų šventė.