Dalyvavimas alternatyvaus ugdymo programoje „Diena, praleista su kūrybinės profesijos žmogumi“

7c ir 8c klasių mokiniai kartu su klasės auklėtojomis Svetlana Radomske ir Irina Tarasova spalio 7–9 dienomis dalyvavo alternatyvaus ugdymo programoje „Diena, praleista su kūrybinės profesijos žmogumi“, kurią organizavo ,,Ruperto“ šiuolaikinio meno centras.

7c klasės mokiniai susitiko su šiuolaikiniu rašytoju Dainiu Vanagu, kuris papasakojo apie kūrybinį procesą, suteikė galimybę pasijusti žodžio menininku, organizuodamas kūrybines dirbtuves.

8c klasė aplankė šiuolaikinio meno parodą Nacionalinėje dailės galerijoje, susipažino su joje eksponuojamais paveikslais, skulptūromis ir instaliacijomis. Buvo sudaryta galimybė interpretuoti menininkų, kurių darbai sudomino vaikus, sumanymus.

Dėkojame Šiuolaikinio meno centro „Rupert“ projekto koordinatorei Kotrynai Markevičiūtei už suteiktą galimybę užmegzti ryšį su realiu šiuolaikiniu menu.