Pirmos dienos projekto Erasmus+ partnerių susitikimo įvykiai
Spalio 14 d. mokykloje vyko „Erasmus +“ tarptautinio projekto „Gamtos ir kultūros tyrinėtojai – mūsų europinis paveldas“ partnerių mokyklų atstovų susitikimas. Pas mus atvyko mokytojai ir mokiniai iš Anglijos, Turkijos, Ispanijos ir Lenkijos. Svečius pasveikino mokyklos administracija, mokiniai ir mokytojai. Projekto partnerių susitikimas prasidėjo ekskursija po mokyklą. Tuomet mokyklos mokiniai projekto dalyviams pristatė koncertinę programą, programą paruošė muzikos mokytoja Tamara Tretjakova ir šokių mokytoja Sabina Žekytė.
10 val. projekto dalyviai išvyko į Vilniaus savivaldybę. Ten buvo organizuota ekskursija po savivaldybės pastatą, vėliau vyko susitikimas su savivaldybės atstovais, kurie projekto dalyviams įteikė įsimintinas dovanas. Konferencijų salėje buvo surengta paskaita apie Lietuvos jaunimą, įvyko projekto koordinatorių susitikimas. Projekto dalyviai nuo 15 iki 17.30 val. pasivaikščiojo po senamiestį: apžiūrėjo katedros aikštę, kopė į Gedimino bokštą, pasivaikščiojo po Bernardinų sodą. Apžiūrėjo senamiesčio gatvių įžymius architektūrinius objektus: Šv. Onos bažnyčią, Bernardinų vienuolyną, paminklą A. Mickevičiui, Rotušės aikštę, Aušros Vartus.