Projekto Erasmus+ dalyvių išvyka į Trakus

Spalio 15 dieną grupė mokinių ir mokytojų pagal trumpalaikę tarptautinę mainų programą Erasmus+ projekto ,,NATURE AND CULTURE EXPLORERS – UNDERSTANDING OUR EUROPEAN HERITAGE“ vyko į pažintinę ekskursiją. Kelionės pradžioje sustojo apžiūrėti Angelų kalvos. Iš ryto Angelų kalvą dengė tirštas rūkas, tuo suteikdamas paslaptingumo ir žavesio rudenėjančiai gamtai. Vėliau lankėsi Trakuose, grožėjosi nuostabia Užutrakio dvaro aplinka, puikiais vaizdais, vaišinosi tradiciniu kibinu su sultiniu. Kelionė tęsėsi vykstant į Laimos ir Kęstučio Mačionių sodybą, Varėnos rajone. Mokinius supažindino su grikio keliu nuo sėjos iki pietų stalo. Vaišinosi grikių blynais, pyragu su arbata. Po turiningos kelionės, nors ir pavargę, tačiau geros nuotaikos, pasisėmę daug naujų žinių grįžo į Vilnių.