Ekskursija į Panevėžio miestą, Bistrampo dvarą, Krekenavos apžvalgos bokštą, Ramygalos malūną

Rudens atostogų metu Levo Karsavino mokyklos mokiniai, lankantys turistų būrelį Vilniaus jaunųjų turistų centre su gausiu būriu bendraminčių, aplankė Panevėžio miestą, Bistrampo dvarą, Krekenavos apžvalgos bokštą, Ramygalos malūną ir skanavo malūninko žmonos ruoštų blynų, bei kitų skanumynų. Mokiniai dalyvavo įvairiose edukacijose, klausėsi įdomios istorinės informacijos apie Panevėžio kraštą, apie partizaninį judėjimą, pasitikrino savo žinias viktorinoje. Žvarbus vėjas gairino veidus, bet gamta apdovanojo saule, besidžiaugdama mūsų noru keliauti, pažinti, patirti.

Mokiniai turėjo malonumo važiuoti siauruku geležinkeliu, lankytis Panevėžio mokinių neformalaus švietimo centre ir gėrėtis jo ugdytinių darbais ir pasiekimais, ugdymosi erdvėmis ir galimybėmis. Gryžome į namus kupini žinių, gerų įspūdžių ir emocijų.