WhatsApp vaizdo sesija su mokiniais iš Ispanijos

Dalyvaujant tarptautiniame projekte Erasmus+ „Nature and Culture Explorers – our European heritage“, lapkričio 14 d. įvyko suplanuota vaizdo sesija su Ispanijos mokyklos mokiniais. Užsiėmimą organizavo ir vedė anglų kalbos mokytoja Žana Rubinšein ir IT mokytoja Viktorija Jegorenko, dalyvavo 9a klasės mokinė Viktorija K. ir 9b klasės mokinės Milena G., Adriana L., Anastasija P. Ispanų vaikai pasakojo apie savo miesto viduramžių architektūros paminklą –  Alambrą ir dar apie  vieną religinį  architektūros paminklą – Granados katedrą, pastatytą gotikos stiliumi. Mūsų mokyklos mokiniai  pristatė tris pagrindinius istorinius ir architektūrinius mūsų miesto gotikos paminklus: Gedimino bokštą, Šv. Onos bažnyčią ir Šventuosius vartus.

Posted in: Be kategorijos