Dalyvavimas XI Vilniaus miesto jaunųjų dainininkų festivalyje „Dainų namai“

Vilniaus Levo Karsavino mokyklos 2c, 3b, 3a, 4b klasės mokinai lapkričio 16 d. kartu  su muzikos  mokytoja Anastasija Jočiene dalyvavo XI Vilniaus miesto jaunųjų dainininkų festivalyje „Dainų namai“. Nuo 2019 metų tai jau nebe miesto, o visos šalies renginys, kuriame gali dalyvauti jaunieji dainininkai-solistai nuo 3 iki 19 metų amžiaus bei vokaliniai ansambliai.  Festivalyje puikiai sudainavome  dvi estradines dainas lietuvių  kalba: „Jau Kalėdos“ ir „Mini džiazas“. Festivalio pabaigoje visi  dalyviai šauniai  dainavo festivalio finalinį himną ir klausėsi vengrų kompozitoriaus Ferenco Listo kūrinių, kuriuos atliko žinomas Lietuvos pianistas virtuozas Dovydas Kiauka.
Ačiū mūsų nuostabiems ir atsakingiems tėveliams, kurie taip kantriai su didele meile palydi ir palaiko jaunuosius dainininkus.