Parodos „Mokykla 2019“ lankymas

Lapkričio 23 dieną (šeštadienį) 7e klasės mokiniai kartu su auklėtoja Beata Lisovskaja ir technologijų mokytoja Tatjana Charlap aplankė parodą „Mokykla 2019“.  Vaikai sudalyvavo 2 edukacinėse pamokose.  Edukacijoje „VEX IQ techninė kūryba“ mokėsi konstruoti roboto elementus ir valdyti robotą nuotolinio valdymo pultu. Edukacijoje „Matomas-nematomas pasaulis“ mokėsi į tą pačią problemą pažvelgti menininko, tyrėjo, atradėjo ir programuotojo akimis. Kiekvienas kūrė piešinius pagal per mikroskopą pamatytą vaizdą ir informaciją paslėpė po QR kodu. Taip pat aplankė atradimų laboratorijas, pamatė naujausias priemones ir technologijas, naudojamas pamokose. Mokiniai džiaugėsi, kad turiningai praleido savaitgalį ir gavo  naujos patirties.