Dalyvavimas užsiėmime „Užterštas vanduo? Išvalykime!“

Lapkričio 22d. 6c klasės mokiniai su klasės vadove J. Šumovič ir technologijų mokytoju A. Šumovič laboratorinį darbą atliko „Litexpo“ parodų centre, užsiėmime „Užterštas vanduo? Išvalykime!“, parodoje „Mokykla 2019“.
Užsiėmimas vyko 90 minučių, o jo metu šeštokai išmoko pasigaminti vandens valymo filtrus iš paprastų medžiagų, stebėjo vandens filtravimo procesą bei patys gamino vandens filtrus laistyti gėlėms, taip pat filtrus žmonėms ir gyvūnams.
Antroje užsiėmimo dalyje mokiniai sužinojo, kuo ir kaip užteršta Baltijos jūra. Dalyvaudami vandens filtro gaminimo eksperimente, šeštokai suprato, kaip svarbu rūpintis ir saugoti Žemės vandens resursus.
Laboratorinis darbas netradicinėje erdvėje praėjo sklandžiai, šeštokai liko patenkinti pasektais rezultatais.