Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Gruodžio 9 d. 7e kl. mokiniai kartu su auklėtoja Beata Lisovskaja lankėsi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Mokiniai susipažino su bibliotekos erdvėmis kur siūloma daug veiklos rūšių, mokslo, parodų ir muzikos erdvėmis, pabuvojo įvairiose skaityklose, sužinojo apie teikiamas paslaugas. Aplankėme parodas, vykstančias bibliotekoje, viena iš jų „Verba volant, scripta manent“: iš Nacionalinės bibliotekos lobyno“, kurioje pristatomi patys vertingiausi, įdomiausi, reikšmingiausi XIV–XXI a. dokumentai: knygos, rankraščiai, žemėlapiai, fotografijos, natos, šelako plokštelės. Ne vienas parodos eksponatas yra įtrauktas į UNESCO programos „Pasaulio atmintis“ Lietuvos nacionalinį registrą.