Vokalinis ansamblis „Do-re-mi“ dalyvavo Vilniaus miesto festivalyje „Angelo pėdutės“

Gruodžio 5 dieną Vilniaus Levo Karsavino vidurinės  mokyklos pradinių klasių mokinių  vokalinis  ansamblis „Do-re-mi“  kartu  su  muzikos  mokytoja Anastasija Jočiene dalyvavo  Vilniaus  miesto   įkimokyklinių ugdymo įstaigų festivalyje „Angelo pėdutės“. Festivalis sužavėjo  savo  pavadinimu,  tuomet nusprendėme būtinai  jame dalyvauti. Festivalis vyko Vilniaus miesto lopšelio-darželio „Žibutė“ muzikos salėje. Festivalio organizatoriai labai šiltai ir nuoširdžiai pasitiko mūsų  trečiokus ir palydėjo į  salę. Šventinė aplinka paliko neišdildomą  įspūdį  tėvams, vaikams ir pedagogams. Skambėjo daug  gražių dainų angelų  tematika. Kadangi  buvome  vyriausi  festivalio dalyviai, festivalio kulminacijoje padainavome gražią muzikos vadovės Anastasijos Jočienės autorinę  dainą – jos priedainio  žodžiai  skirti  būtent  angelui: „ Mano angele, ateiki  pas mane“.  Visi žiūrovai  ir dalyviai priedainio  metu  staiga pradėjo  mums ploti – tai buvo  fantastiškas  jausmas.  Į mokyklą grįžome kupini įspūdžių ir gerų  emocijų. Taip pat gavome ir dovanų – Vytauto V. Landsbergio knygą „Angelų pasakos“. Ši knyga – tai bandymas išversti kai kurias Biblijos tiesas į vaikų kalbą. Pasakos apie angelus sudomins ne tik vaikus, bet ir tėvelius, ir mokytojus.  Ačiū mūsų tėveliams už pagalbą, rūpestį ir bendradarbiavimą.