Sviečiuose „Vilties“ specialiojoje mokykloje- daugiafunkciniame centre

Gruodžio 19 dieną 7d klasės mokiniai su auklėtoja jau antrą kartą lankėsi „Vilties“ specialiojoje mokykloje – daugiafunkciniame centre. Susipažinę Tolerancijos dienos proga ir kartu sukūrę šios dienos simbolį -tolerancijos švyturį, septintokai ir centro lankytojai šį kartą susitiko kartu atšvęsti artėjančių didžiųjų metų švenčių. Mokiniai paruošė simbolinių dovanėlių: iškepė imbierinių sausainių, pagamino kalėdinių atviručių.

Atvykę pirmiausia buvome pakviesti į centro ugdytinių dailės kūrinių net 3 parodų atidarymą. Po iškilmingos susitikimo dalies pasivaišinome šeimininkų keptais kūčiukais ir kartu atlikome bendrą veiklą. Nusifotografavę prie kartu nuspalvintos didžiulės Kalėdų eglutės, palinkėjome vieni kitiems linksmų švenčių ir atsisveikinome tikėdamiesi greit pasimatyti.