Apsilankymas beglobių gyvūnų prieglaudoje „Lesė“

Prieš Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus, gruodžio18 dieną, Levo Karsavino mokyklos 6a, 6c, 7a, 7d ir 9a klasių atstovai su mokytojais Jelena Šumovič ir Aleksandr Šumovič apsilankė beglobių gyvūnų prieglaudoje „Lesė“. Mokiniai perdavė prieglaudai lėšas, surinktas akcijos „Padėk beglobiui gyvūnui“ metu (375,44 €).

Prieglaudos darbuotojai ir savanoriai padėkojo mūsų mokyklai už dalyvavimą tokioje humaniškoje akcijoje ir supažindino mokinius su keturkojais prieglaudos gyventojais, jų gyvenimo sąlygomis, gydymu, priežiūra. Mokiniai sužinojo apie prieglaudos gyventojų nelengvą likimą ir didelį jų norą turėti namus, kur juos mylėtų ir globotų.

Mokiniai išvyko iš prieglaudos tvirtai tikėdamiesi kitų susitikimų su prieglaudos „Lesė“ gyventojais. Iki kitų susitikimų Naujais metais!