Kalėdiniai susitikimai

Kalėdiniu laikotarpiu, 2020-01-16 vyko muziejaus susitikimas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai, taip pat svečiai – filologijos mokslų daktarė, folkloristė Marija Krupovec-Berg ir mūsų mokyklos absolventė, Rusijos valstybinio technologijos, dizaino ir meno universiteto magistrantė Vera Smirnova. Susitikimo pradžioje V. Smirnova dalyvius supažindino su jos sukurto virtualaus muziejaus medžiaga, skirta garsiosios mados dizainerės Nadeždos Lamanovos atminimui. Antroji susitikimo dalis buvo sumanyta kaip muzikinė – M. Krupovec-Berg atliko rusiškus romansus ir dainas Lietuvoje gyvenančių tautų kalbomis : lietuvių, lenkų, baltarusių, jidiš, čigonų. Pagrindinė atlikimo mintis, kaip pabrėžė pati atlikėja, yra ta, kad Lietuvos tautos sudaro bendruomenę, išsaugodamos savo unikalų identitetą.

Posted in: Be kategorijos