GEROJO LAŠELIO diena

2020 vasario 6 d., ketvirtadienį, mūsų mokykloje skelbiame GEROJO LAŠELIO dieną.

Kodėl GERASIS LAŠELIS?

Todėl, kad akcijos iniciatorių – asociacijos „Paguoda“ – logotipas yra mažas žmogeliukas žaliame lašelyje. Ir kad mes visi kartu po lašą – po gerumo lašą galime padėti vėžiu sergantiems vaikams.

Kaip vyks GEROJO LAŠELIO DIENA?

Pradinių klasių moksleiviams pagamins gerojo lašelio emblemas 5-10 klasių mokiniai (2020-02-04, per dailės pamokas), 7abcde klasių mokiniai paruoš ir pristatys informaciją 0-12 klasių mokiniams apie akcijos tikslą ir turynį (2020-02-04, per 3, 4 pamokas). 2020-02-04 per 3, 4 pamokas  bus renkamos lėšos kilniam tikslui – pagalbai vėžiu sergantiems vaikams.

Pinigai, surinkti dienos metu, bus skirti vėžiu sergančių vaikų bendruomenei.

Taip pat akcijos organizatoriai kviečia nusifotografuoti vieniems, su draugais, su klase ir įdėti nuotraukas tinkle Facebook (https://www.facebook.com/paguoda.lt) ir paskelbti, kad Jūs jau prisijungėte prie akcijos ir raginate tai daryti kitus!

Akciją mokykloje koordinuoja mokytojos Liudmila Tankeliūnienė ir Aleksandra Ulinskienė