Integruota istorijos,geografijos ir anglų kalbos pamoka “ Didieji geografiniai atradimai”

Vasario 14d. 6a klasėje vyko integruota istorijos,geografijos ir anglų kalbos pamoka “ Didieji geografiniai atradimai” . Per pamoką mokiniai  susipažino su didžiaisiais geografiniais atradimais, juos įvykdžiusiais keliautojais: Kristupu Kolumbu, Vasku de Gama bei Ferdinandu Magelanu, aiškinosi šių atradimų priežastis, prielaidas ir pasekmes. Atlikdami užduotis mokiniai turėjo vartoti išmoktus per pamoką anglų kalbos žodžius. Mokiniams pamoka labai patiko. Pamoką vedė geografijos mokytoja ekspertė Svetlana Butautienė, istorijos  mokytoja metodininkė Svetlana Radomskė ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Žana Rubinštein.