Neformaliojo ugdymo diena

Rugsėjo 3 d. neformaliojo ugdymo dieną 7a klasės mokiniai su mokytojais Galina Jankovič ir Irina Pasternak lankėsi Anykščiuose. Pabuvojo labirintų parke ir aplankė Puntuko akmenį. Puntuko akmuo – antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje, stūkso 6 km į pietus nuo Anykščių, Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinyje, netoli Šventosios. Tai gamtos, mitologijos ir istorijos paminklas, geologiniu gamtos paminklu paskelbtas 2000 m. Iki 1957 m. Puntukas laikytas didžiausiu Lietuvos akmenimi, kol Puokėje nebuvo aptiktas Barstyčių akmuo.

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia mūsų laukė begalė pramogų, kurias išbandyti galėjo visi! Pagrindiniai parko objektai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai vietos, kuriose žingsniamačiai pasieks dienos tikslus bei bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Parke taip pat yra veidrodžių ir juostelių labirintai, kuriuose pasisėmėmė puikių emocijų ir naujų patirčių! Susikaupimą mėgstančių laukė Energetinis labirintas. Adrenalino mėgėjai galėjo džiaugtis ne tik  padangų nusileidimo trasa bet vienintelėmis Lietuvoje, vandens mūšio baltelėmis! Mūsų laukė mini ZOO gyventojai, karuselė, šokinėjimo pagalvė, mini golfas, šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų.