Mokyklos sporto salėja – laipiojimo sienelė

Rugsėjo 8 dieną Levo Karsavino mokyklos sporto salėje vyko naujai įrengtos laipiojimo sienelės, kurią įsigijome iš laimėto savivaldybės projekto lėšų, pristatymas, bei mokymai mokyklos pedagogams, kurie šią naują fizinio lavinimo priemonę naudos savo pamokose ir papildomo ugdymo užsiėmimuose. Renginio metu Montis Magia laipiojimo dirbtinėmis uolomis instruktorius supažindino su šios sienelės naudojimo taisyklėmis,  pateikė pratimų pavyzdžių, atkreipė dėmesį į svarbius dalykus, kurie reikalingi norint teisingai, taisyklingai ir produktyviai naudotis šia treniravimo bei mokymo priemone. Pedagogai sužinojo, kokią didžiulę naudą teikia vaikams laipiojimo treniruotės, kaip šis užsiėmimas ugdo fizinius gebėjimus ir ypač lavina protines galias- mąstymą, atmintį, logiką, ugdo planavimo įgūdžius. Džiaugiamės atsiradusiomis naujomis galimybėmis ugdyti ir lavinti savo mokinius. Dėkojame laipiojimo dirbtinėmis uolomis instruktoriui Andriui Smirnovui ir Montis Magia už sienelės įrengimą bei suteiktas žinias.