Day: 25 rugsėjo, 2020

Europos kalbų diena
Levo Karsavino mokyklos mokiniai kasmet švenčia Europos kalbų dieną. Šie metai nebuvo išimtis. Mokiniai dalyvavo protų mušyje, kūrė įvairius darbelius, susijusius su Europos kalbų tema. Vyresniųjų klasių mokiniai ruošė prezentacijas, kurias vėliau pristatė kitiems šventės dalyviams. Mokiniai ne tik dalijosi savo žiniomis, bet ir įgijo naujų zinių. Visus dalyvius šventės organizatoriai pradžiugino dovanėlėmis.
Skaityti toliau
Projektas „Vizualinio mąstymo mainai mene”

Mokykloje startavo „Vizualinio mąstymo mainai mene”  projektas. Tai MO muziejaus ir Britų tarybos organizuojamas projektas, kurio tikslas – pasitelkiant šiuolaikinį meną ir MO muziejaus vykdomas edukacines programas, bus siekiama skatinti dialogą, įprotį išgirsti ir išklausyti kito nuomonę, argumentuoti ir nepriimti vienos tiesos kaip galutinės. Šiandien 5 b kl.mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime.  Mokiniai  įdomiai leido laiką mokydamiesi, tyrinėdami, mąstydami.

Skaityti toliau