Day: 28 rugsėjo, 2020

Dalyvavimas anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“

Vilniaus Levo Karsavino mokyklos mokiniai dalyvavo Respublikiniame Lietuvos tautinių mažumų mokyklų anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“. 6C klasės mokinis E. I. apdovanotas padėka, o 9 D klasės mokinė J. V. tapo konkurso 3 vietos laimėtoja. Konkursui mokinius jau ne pirmus metus rengė anglų kalbos vyr. mokytoja Ž. R.

1 laipsnio diplomas

Malonu praneśti džiugią žinią – mūsų mokyklos 6 C klasės mokinys J. P., dalyvavęs Tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje pavasario sesijoje, laimėjo 1 laipsnio diplomą. Sveikiname mokinį bei jo anglų kalbos mokytoja Ž. R.

Skaityti toliau
Šalies mokinių turizmo technikos varžybos
Rugsėjo 27-28 dienomis Vilniuje vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos, skirtos Tarptautinei turizmo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo ir Levo Karsavino mokyklos mokiniai, lankantys turizmo būrelį VJTC ir vadovaujami mokytojos Rimos Kontvainienės. Mokiniai dalyvavo vaikų amžiaus grupės komandinėse varžybose, kur iškovojo III- ją vietą, bei jaunių amžiaus grupėje, laimėta II- oji vieta. Sveikiname jaunuosius turistus!!!