Šalies mokinių sportinio turizmo technikos varžybos „Vilnius 2020“

Spalio 18 dieną, sekmadienį Vilniaus Levo Karsavino mokyklos sporto salėje, kuri dėka savivaldybės finansuojamo projekto „Sporto renginiams surengti“ yra pritaikyta rengti sportinio turizmo technikos varžybas, vyko Šalies mokinių sportinio turizmo technikos varžybos „Vilnius 2020“. Varžybose dalyvavo mokinių komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų. Varžybose apsilankė ir didžiai gerbiamas Lietuvos šviesuolis, keliautojas, kalnų kelionių organizavimo pradininkas Algimantas Jucevičius, kuris savo apsilankymu pagerbė vykusį renginį bei pasveikino jaunuosius turistus. Levo Karsavino mokyklą atstovavo vaikų amžiaus grupės mokinių komanda, kuri iškovojo III- ją vietą! Jaunučių amžiaus grupėje, jungtinėje komandoje, dalyvavo Levo Karsavino mokyklos mokinė D. K. ir iškovojo su komanda II-ją vietą. Asmeninėse varžybose vaikų amžiaus grupėje vaikinų tarpe taip pat iškovota III- ioji vieta- S. K.. Mokinius varžyboms ruošia mokytoja Rima Kontvainienė. Dėkojame jauniesiems turistams už laimėjimus ir savivaldybei už suteiktą galimybę pritaikyti sporto salę turizmo technikos treniruotėms ir varžyboms.