Dalyvavimas XII Vilniaus miesto jaunųjų dainininkų festivalyje „Dainų namai“

Vilniaus Levo Karsavino mokyklos 2b, 3c,  4a klasės mokinai spalio 31 d.  kartu  su muzikos  mokytoja Anastasija Jočiene nuotoliniu būdu (internete) dalyvavo XII Vilniaus miesto jaunųjų dainininkų festivalyje „Dainų namai“. Nuo 2019 metų tai jau nebe miesto, o visos šalies renginys, kuriame gali dalyvauti jaunieji dainininkai-solistai nuo 3 iki 19 metų amžiaus bei vokaliniai ansambliai.  Festivalyje puikiai sudainavome  dvi estradines dainas lietuvių  kalba: „Smuiko  raktelis“ ir „Kur dainų namai“. Festivalio pabaigoje visi  dalyviai šauniai  dainavo festivalio finalinį himną. Ačiū tėveliams už pagalbą, rūpestį ir bendradarbiavimą.

Vokalinio  ansamblio „Do- re-mi“ vaizdo  įrašai  iš XII Vilniaus miesto jaunųjų dainininkų festivalio  „Dainų  namai“: