Dalyvavimas sporto projektuose

Levo Karsavino mokykla šiais metais dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės 2020 metų biudžeto lėšomis finansuojamų sporto projektų, skirtų sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimui bei sporto renginių organizavimui atrankoje. Abu teikti projektai buvo laimėti ir mūsų mokyklos sporto bazė pasipildė nauju sportiniu inventoriumi bei įranga. Už mums paskirtus pinigus 3700 eurų savivaldybės lėšų, bei mokyklos 2% paramos fondo lėšų 925 eurų – iš viso už 4625 eurus įsigijome dvi krepšinio lentas, krepšinio lankus. Nusipirkome mobilius tinklinio stovus bei profesionalų tinklinio tinklą su antenomis. Gimnastikos pamokų paįvairinimui įsigijome gimnastikos ožį su aukščio reguliavimo funkcija bei gimnastikos tiltelį. Mokykla nuo šiol turi ir švieslentę. Džiaugiamės galėję nusipirkti tiek daug sportinio inventoriaus bei įrangos. Be savivaldybės projekto lėšų to nebūtume galėję padaryti. Su nekantrumu laukiame nuotolinio mokymo pabaigos, kad galėtume su džiaugsmu ir dar didesniu entuziazmu sportuoti fizinio ugdymo pamokų, neformalaus ugdymo būrelių metu ir organizuoti bei dalyvauti varžybose, kurias planuojame vykdyti atnaujintoje mūsų mokyklos sporto salėje mokyklos bendruomenei. Taip pat planuojame organizuoti varžybas, kuriomis plėtosime bei stiprinsime ryšius tarp mūsų mokyklos bei kitų Vilniaus miesto mokyklų. Tikimės, jog praplėstos sporto salės galimybės padės stiprinti ryšius tarp esamų ir buvusių mokyklos mokinių.

Posted in: Be kategorijos