2021 m. gegužės 21 d. prasidėjo Erasmus+ programos projekto „On the road to a sustainable life“ trijų dienų nuotolinis mobilumas, kuriame dalyvavo Levo Karsavino 3a klasės mokiniai su projekto kuratore Žana Rubinštein bei mokytojomis Lada Kolesnikova, Tatjana Charlap ir Svetlana Radomske. Pradžioje Lietuvos komanda susipažino su projekto partneriais iš Italijos, Ispanijos, Lenkijos ir Prancūzijos. Po to susitikimo šeimininkai- Italijos komanda- pristatė dienos temą „Tvari Milano architektūra“. Mokiniai peržiūrėjo prezentaciją ir susipažino su ekologiškais statybų projektais bei realiais eko pastatais. Mokiniams buvo išaiškinta, kodėl yra svarbu kurti ekologišką architektūrą. Vėliau vaikai gavo užduotį sukurti savo miesto aikštę. Naudodami įvairias antrines žaliavas jie sugebėjo sukurti Vilniaus Katedros aikštės maketą ir nupiešti svarbiausius bei žymiausius Vilniaus aikštės objektus. Dienos susitikimo pabaigoje partnerių komandos pristatė savo darbus. Mokiniai buvo labai laimingi, kadangi įgijo naujų žinių, turėjo progą parodyti savo kūrybiškumą bei lavinti užsienio kalbos bei komunikavimo įgūdžius.