Antra Erasmus+ projekto programos „On the road to a sustainable life“ virtualiojo mobilumo diena
Antra Erasmus+ projekto programos „On the road to a sustainable life“ virtualiojo mobilumo diena praėjo linksmai ir sklandžiai. Mokiniai pasisveikino, paklausė vieni kitų apie nuotaiką ir orus, mėgstamiausius patiekalus ir mokyklos valgyklos valgiaraštį. Šios dienos tema – „Maisto rūšiavimas“. Italų komanda pristatė video, kuriame žinomas italų restorano šefas pasakojo, kaip maisto atliekos tvarkomos Italijoje, kokie yra žmonių įpročiai užsisakant maistą restoranuose ir kavinėse, ką vietinės maisto kompanijos daro, kad neužterštų aplinkos. Peržiūrėję medžiagą mokiniai gavo užduotį sukurti ir pristatyti mokyklos valgiaraštį. Darbas pagal galimybę turėjo būti atliktas naudojant antrines žaliavas. Mūsų mokyklos moksleiviai ruošdamiesi susitikimui jau buvo prisirinkę senų žurnalų bei maisto parduotuvių skrajučių, taigi pirmiausia kartu su mokytojomis surado ir iškirpo maisto produktų ir patiekalų, kurių galima paragauti mokyklos valgykloje, nuotraukas. Vėliau iškirptus paveiksliukus surūšiavo ir suklijavo pagal mokyklos valgyklos meniu ir pristatė socialiniams partneriams. Mokiniams taip patiko darbas, kad jie nutarė dar ir nupiešti savo mėgstamiausius patiekalus. Vėliau visi projekto partneriai pasidalino savo receptais. Mūsų mokiniai nutarė išbandyti išgirstus receptus ir pagal juos pasigaminti patiekalus namuose kartu su savo šeima. Ši diena, kaip ir pirmoji, vaikams labai patiko ir buvo tikrai naudinga. Vaikai ne tik sužinojo daug naujų dalykų, bet ir bendravo, kūrė bei lavino užsienio kalbos įgūdžius.
Posted in: Be kategorijos