Akcija „Gerasis ląšelis“

Jau daugelį metų asociacija „Paguoda“ organizuoja „Gerojo lašelio dieną“, skirtą atkreipti dėmesį į onkologine liga sergančius vaikus. Kodėl tai svarbu? Šiuolaikinėje visuomenėje įvykiai sukasi vienas po kito nesibaigiančiame sūkuryje, be paliovos skubant; mes įpratę bėgti į priekį, neatsigręždami atgal ir neapmąstydami savo veiksmų, nesvarbu, ar jie būtų geri, ar egocentriški. Kaip mus veikia kitų žmonių nelaimės? Tačiau laikui bėgant mes vis labiau suprantame, kaip kartais svarbu sustoti ir pagalvoti apie mus supantį pasaulį – juk kiekvienas iš mūsų sugeba jį pakeisti, net jei vienas geras poelgis atrodo tarsi nereikšmingas lašas.Malonus, gailestingas jausmas, parodytas kaimynui, iš tiesų gali atrodyti nereikšmingas, tačiau jei kiekvienas iš mūsų sulėtins savo tempą ir pagalvos apie nelaimingąjį, tada mes suteiksime didžiulę pagalbą. Štai kodėl Levo Karsavino mokyklos mokiniai stengiasi atkreipti dėmesį į vėžiu sergančių vaikų problemą.Kartu mes galime ne tik padėti, bet ir išgelbėti šimtus sielų, kurios nori pasveikti – juk kiekvienas vaikas nusipelno džiaugtis, juoktis ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Mūsų pagalbos ranka yra daug svarbesnė, nei esame įpratę galvoti.

E.S. 8c klasė