Erasmus+ projektas „On the Road To A Sustainable Life“. Trečia susitikimo diena
Trečia susitikimo diena praėjo kūrybingai ir informatyviai. Mobilumo organizatoriai- Italijos mokiniai- pristatė ES kūrimo istoriją. Vaikai sužinojo ES struktūrą ir galimybes. Pagrindinis dėmesys teko Erasmus+ programos istorijai ir įvairiems švietimo aspektams. Mokiniai sužinojo, kodėl yra svarbu dalyvauti Erasmus+ programoje ir kokių privalumai turi ši mainų programa. Po pristatymo vaikams buvo skirta užduotis, kurią mokiniai turėjo atlikti PowerPoint programoje. Užduotys buvo smagios bei įdomios. Pagrindinis užduoties akcentas skirtas ekosistemai ir jos svarbai pasaulyje. Taip pat buvo daug įvairių klausimų, susijusių su geografija, istorija, įžymybėmis ir ekosistemos landšaftu. Atliekant užduotis mokiniams teko ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose. Vaikai pasijuto tikrais poetais vykdydami paskutinę užduotį- reikėjo sukurti poemą naudojant tam tikrus žodžius.
Visos trys nuotolinio mobilumo dienos kartu su socialiniais partneriais prabėgo greitai ir įdomiai. Mokiniai įgijo naujų žinių, ugdė kūrybiškumą, lavino bendravimo anglų kalba įgūdžius. Mokiniai atsisveikino su partnerių komandomis, tačiau Erasmus+ programos projektas „On the road to a sustainable life“ tęsiasi, todėl vaikai ir mokytojai labai lauks naujų susitikimų.