Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimas

2020-06-04 d. Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimui mūsų mokyklos 6 – 9 kl. mokiniai kartu su chemijos mokytoja Ala Chodosovskaja ir technologijos mokytoja Jelena Archipova dalyvavo Energetikos ir technikos muziejuje vykstančiame Online renginyje. Edukacinėje parodoje mokiniai sužinojo kas yra žiedine ekonomika, kaip kiekvienas gali prisidėti prie gamtos tausojimo pasitelkiant žiedinės ekonomikos principus.
G. Bučas – akcijos “Už švarią Lietuvą” ir “Kūrybos kampas 360” pradininkas tvarumo dirbtuvėse pasakoja vaikams apie Antrinį dizainą, kaip galima atsisakyti nebūtinų daiktų ir prailginti turimų daiktų naudojimo laiką.
Renginio metu mokiniai turėjo galimybę ne tik teoriškai, bet ir praktiškai – iš namuose turimų daiktų pasigaminti aitvarą.