Konkursas skirtas „Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos“

Konkursas skirtas „Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos“
Visada norisi pasidžiaugti mūsų auklėtinių pasiekimais miesto organizuojamuose renginiuose. 04 birželio 2021 mūsų mokyklos 6 – 9 kl. mokiniai kartu su mokytojais Ala Chodosovskaja ir Jelena Archipova dalyvavo IGNITIS renginyje, kuri vyko Online.
Augant visuomenės ekologiniam sąmoningumui vis daugiau dėmesio skiriama ne tik atsakingam vartojimui, atliekų perdirbimui, daiktų ilgaamžiškumui ir galimybėms juos prikelti naujam gyvenimui. Vaikai su technologijos mokytojais Tatjana Charlap ir Jelena Archipova iš antrinių žaliavų gamino kūrybinius darbelius, aitvarus kurie patalpinti „Facebook“ platformoje ir laimėjo „Žalios Dovanos –Pieštukus, turinčius antrą gyvenimą. Kedro medienos grafitinis pieštukas su kapsule, kurioje yra augalo baziliko sėklos.
Visada norisi pasidžiaugti mūsų auklėtinių pasiekimais miesto organizuojamuose renginiuose. 04 birželio 2021 mūsų mokyklos 6 – 9 kl. mokiniai kartu su mokytojais Ala Chodosovskaja ir Jelena Archipova dalyvavo IGNITIS renginyje, kuri vyko Online.
Augant visuomenės ekologiniam sąmoningumui vis daugiau dėmesio skiriama ne tik atsakingam vartojimui, atliekų perdirbimui, daiktų ilgaamžiškumui ir galimybėms juos prikelti naujam gyvenimui. Vaikai su technologijos mokytojais Tatjana Charlap ir Jelena Archipova iš antrinių žaliavų gamino kūrybinius darbelius, aitvarus kurie patalpinti „Facebook“ platformoje ir laimėjo „Žalios Dovanos –Pieštukus, turinčius antrą gyvenimą. Kedro medienos grafitinis pieštukas su kapsule, kurioje yra augalo baziliko sėklos.

Posted in: Be kategorijos