Pažintinė kelionė po Lietuvos pajūrį

Spalio 1-2 dienomis 9c, d, 10c, d klasių mokiniai su auklėtojoms vyko į ekskursiją po Lietuvos pajūrį. Penktadienis buvo skirtas pažinčiai su Kuršių nerija – apsilankėme Jūrų muziejuje, pasivaikščiojome po Juodkrantės Raganų kalną, pasigėrėjome Nidos kopomis ir Kuršių marių pakrante. Pernakvoję Pervalkoje šeštadienio rytą išvykome į Klaipėdą. Po ekskursijos po uostamiestį pakeliui į Palangą sustojome prie Olando kepurės Karklėje. Palangoje susipažinome su Gintaro muziejaus ekspozicija, išklausėme gidės pasakojimą apie kurorto istoriją, paplūdimyje pakvėpavome jūros oru. Ekskursija visiems paliko didelį įspūdį. Mokiniai ne tik daug sužinojo bei pamatė, bet taip pat turėjo progą pabendrauti ir geriau pažinti mokyklos draugus.