Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Raguva 2022“

Šį šeštadienį kovo 19-ąją dieną Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Raguva 2022″. Varžybose dalyvavo ir Levo Karsavino mokyklos mokiniai lankantys turizmo būrelį vadovaujamą mokytojos Rimos Kontvainienės Vilniaus jaunųjų turistų centre bei mokykloje. Ir vaikų ir pradinukų amžiaus grupių komandos laimėjo III- ją vietą. Džiaugiamės dvejomis taurėmis, medaliais bei diplomais. Asmeninėse varžybose jaunių amžiaus grupėje dalyvęs mūsų mokyklos mokinys S. K. vaikinų tarpe taip pat iškovojo III-ją vietą. Džiaugiamės mokinių ryžtu, įdėtu darbu ir pasiektu rezultatu! Mokiniai šiose varžybose atliko įvairias turizmo technikos rungtis, orientavosi pagal žemėlapį, stebėjo kitų varžybų dalyvių startus, sėmėsi patirties iš vyresniųjų, analizavo savo klaidas, mokėsi ir tobulėjo.