Mokinių rašinių konkursas „Mes esame NATO“

Mūsų mokyklos 10c klasės mokinės Annos L. rašinys „NATO praeityje, šiandien ir ateityje“ – tarp geriausių anglų kalba pateiktu rašinių. Ji dalyvavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su dienraščiu „Kurier Wileński“ Lietuvos narystės NATO 18-ųjų metinių proga suorganizuotame ir jau tradiciniu tapusiu trikalbiu mokinių rašinių konkurse „Mes esame NATO“ ir  tapo laureatė.

Šį penktadienį, kovo 25 d., mokinė kartu su ją ruošusiomis anglų kalbos mokytoja Marina Vaitekunene ir istorijos mokytoja Svetlana Rodomske dalyvavo iškilmingame konkurso laureatų apdovanojimo renginyje Krašto apsaugos ministerijos Baltojoje salėje. Geriausių rašinių autorius apdovanojo NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas plk. Peteris Nielsenas. Apdovanojimus rašinių anglų kalba A. L. ir jos  mokytojoms įteikė Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados atstovas. Dalyvavo mokiniai ir jų mokytojos iš Vilniaus, Vilniaus rajono, Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Jurbarko r., Biržų, Anykščių, Mažeikių, Plungės mokyklų. Laimėtojų rašiniai bus publikuojami leidinyje „Mes esame NATO“ bei dienraštyje „Kurier Wileński”.

Sveikiname ir džiaugiamės sėkme, taip pat sveikiname Lietuvos įstojimo į NATO 18-ųjų metinių proga!

Anglų k. mokytoja M. Vaitekunene