Erasmus+ programos projekto  „On the road to a sustainable life“ nuotolinio mobilumo dienos

2022 m. balandžio 26 d. prasidėjo Erasmus+ programos projekto „On the road to a sustainable life“  trijų dienų nuotolinis mobilumas, kuriame dalyvavo  Levo Karsavino mokyklos 4a ir 4b klasės mokiniai  su projekto kuratore Žana Rubinštein bei mokytojų komanda. Lenkijos komanda pristatė dienos temą „Paukščiai- mūsų gamtos dalis“. Mokiniai peržiūrėjo video prezentaciją ir susipažino su problemomis kurie gręsia paukščių išnikimui. Mokiniams buvo išaiškinta, kodėl yra svarbu išsaugoti paukščių populiaciją. Vėliau vaikai palygino Lenkijos ir Lietuvos svarbiausius bei žymiausius paukščius ir su mokytojų pagalba sukūrė Lietuvos žymiausių paukščių prezentaciją. Aptarė problemą ir ieškojo būdų ją išspręsti. Mokiniai įgijo naujų žinių, turėjo progą parodyti savo kūrybiškumą ir lavinti užsienio kalbos bei komunikavimo įgūdžius.

Antra Erasmus+ projekto programos „On the road to a sustainable life“ virtualiojo mobilumo diena praėjo linksmai ir sklandžiai. Šios dienos tema –  „Lietuvos Flora ir Fauna“. Peržiūrėję medžiagą mokiniai gavo užduotį sukurti ir pristatyti 3 plakatus. Darbas pagal galimybes turėjo būti atliktas naudojant informacines technologijos bei savo žynias. Mūsų mokyklos moksleiviai ruošdamiesi išanalizavo daug įvairių svetainių.Taip pat vaikai atliko kūribiškus darbus – piešė piešinius. Savo darbelius mokiniai pristatė socialiniams partneriams. Ši diena, kaip ir pirmoji, vaikams labai patiko ir buvo tikrai naudinga. Vaikai ne tik sužinojo daug naujų dalykų apie Lietuvos Flora ir Fauna , bet ir bendravo, kūrė bei lavino užsienio kalbos įgūdžius.

Trečia susitikimo diena praėjo kūrybingai ir darbščiai. Mobilumo organizatoriai pavadino ją „Žalioji mokykla“ . Vaikams buvo skirta užduotis apželdinti mokyklos teritoriją. Pagrindinis užduoties akcentas skirtas ekosistemai ir jos svarbai pasaulyje.

Visos trys nuotolinio mobilumo dienos kartu su socialiniais partneriais prabėgo greitai ir įdomiai. Mokiniai įgijo naujų žinių, ugdė kūrybiškumą, lavino bendravimo anglų  kalba įgūdžius. Mokiniai atsisveikino su partnerių komandomis, tačiau  Erasmus+ programos projektas  „On the road to a sustainable life“ tęsiasi, todėl vaikai ir mokytojai labai lauks naujų susitikimų.