Mokinių pasiekimai

2016-2017 mokslo metų I pusmečio rezultatai

2016-2017  m. m. I pusmetį 1-4 klasėse mokėsi 140 mokinių, pažangumas – 98,75%. 5-8 klasėse mokėsi 233 mokiniai, pažangumas – 92,03 %. 9-10 klasėse – 65 mokiniai, pažangumas – 90,64%.  Bendras mokyklos pažangumas – 93,80%.

Geriausiai besimokančių TOP 10: 

Eil. Nr Mokinio vardas, pavardė Vidurkis Klasė
1. Diana Khilkevich 10 5c
2. Aneta Belik 10 6a
3. Valentin Golubajev 10 6a
4. Emilis Kravčiukas 10 6b
5. Monika Žulpaitė 9,93 10a
6. Anastasija Jegorova 9,92 5d
7. Leonardas  Sinkevičius 9,92 6a
8. Sonija Červiakova 9,91 5c
9. Andrej Lysenko 9,91 5c
10. Diana Karpovič 9,83 5d
11. Nika Siniovaitė 9,83 5c

 Geriausiai besimokančių 1-4 klasėse sąrašas:

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Vidurkis Klasė
1. Artiom Daukša Aukštesnysis 1a
2. Dominik Kačianov Aukštesnysis 1a
3. Dominikas Janušauskas Aukštesnysis 1a
4. Veronika Koženevskaja Aukštesnysis 1b
5. Nikolė Zaslavec Aukštesnysis 1b
6. Alminas Andrulis Aukštesnysis 1a
7. Adriana Grigorjeva Aukštesnysis 2a
8. Viktorija Ajeva Aukštesnysis 2b
9. Margarita Kuzmina Aukštesnysis 2b
10. Viktoras Abaturovas Aukštesnysis 3a
11. Vera Konstantinova Aukštesnysis 3a
12. Aivija Andrulytė Aukštesnysis 4a
13. Anastasija Glagoleva Aukštesnysis 4a
14. Ksenija Letkova Aukštesnysis 4a
15. Evelina Purvelytė Aukštesnysis 4a
16. Polina Žurova Aukštesnysis 4a
17. Dariana Zimuš Aukštesnysis 4a
18. Kira Papušina Aukštesnysis 4b
19 Nikita Sulžickis Aukštesnysis 4b

 Geriausiai besimokančių 5-10 klasėse sąrašas:

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė Vidurkis Klasė
1. Sofija Buravkova 9,58 5a
2. Anastasija Družinina 9,42 5a
3. Ilja Konstantinov 9,45 5a
4. Aleksas Buko 9,92 5c
5. Sonija Červiakova 9,91 5c
6. Diana Khilkevich 10,00 5c
7. Andrej Lysenko 9,91 5c
8. Ogori Sergijenkovas 9,64 5c
9. Nika Siniovaitė 9,83 5c
10. Anastasija Jegorova 9,92 5d
11. Diana Karpovič 9,83 5d
12. Jurgita Vidzikauskaitė 9,47 5d
13. Aneta Belik 10,00 6a
14. Valentin Golubajev 10,00 6a
15. Nikita Gordeychik 9,45 6a
16. Leonardas  Sinkevičius 9,92 6a
17. Oleksandra Huzieieva 9,42 6a
18. Georgijs Kopcovs 9,58 6b
19. Nikita Korčiagin 9,58 6b
20. Emilis Kravčiukas 10,00 6b
21. Ariadna Ladinskaja  9,75 6b
22. Nikita Jurkoit 9,38 8a
23. Oleg Bendega 9,53 10a
24. Monika Žulpaitė 9,93 10a

Mokinių pasiekimai 2014-2015 m. m.

Mokinių pasiekimai 2013-2014 m. m.