Naujienos

Dalyvavimas Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių konkurse – festivalyje ,,Vaikystė, vaikystė…“

Gruodžio 7 d. 3a klasės mokiniai su klasės vadovė Janina Masevič ir muzikos mokytoja Tamara Tretjakova dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių teatralizuotame dainų, poezijos, prozos kūrinių konkurse – festivalyje ,,Vaikystė, vaikystė…“. Ne veltui stengiamės, repetavome, ruošiamės! Pasirodymas buvo labai ryškus, nuotaikingas ir kitaip būti negalėjo, juk renginio tema ,,Vaikystė…“ surišome su mokykla ir mūsų […]

Skaityti toliau
Pradinių klasių mokinių šventė, skirta mokyklos 40-mečio jubiliejui

Gruodžio 6d. pradinė mokykla pasveikino mokyklą su jubiliejumi. Kiekvienos klasės mokiniai paruošė sveikinimo numerius, šurmuliavo nuo pat ryto, nuotaika buvo puiki! Palaikyti vaikus į koncertą atėjo tėvai. Koncerto pabaigoje vaikus laukė staigmena, o po koncerto – diskoteka!!! Manome, kad mokyklos  jubiliejus liks vaikų atmintyje!

Skaityti toliau
Renginyje „Azoto šou“

Gruodžio 6 dieną 3a klasės mokiniai ir auklėtoja Janina Masevič lankėsi žaismingame renginyje ,,Azoto šou“, kurį organizavo tėvų komiteto pirmininkė Natalija Janušauskienė. Mokiniai savo akimis pamatė įvairius bandymus su skystuoju azotu, kurio temperatūra siekė minus 196 laipsnius.Užburiantys bandymai su muilo burbulais, ugnimi ir vaisiais. Patys mokiniai vos per 10 minučių gamino stebuklinguosius ledus. Pasakiškas rūkas […]

Skaityti toliau
Edukacinis užsiėmimas Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje

2018-12-06 d. Levo Karsavino 8 kl. mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Nacionalinėje Sveikatos Priežiūros laboratorijoje. Mokiniai buvo supažindinti su vandens tyrimais nustatant jos kokybę ir tinkamumą vartoti. Laboratorijoje buvo pademonstruoti tyrimai nustatant nitritų ir nitratų junginius geriamajame vandenyje. T. p. jiems paaiškino apie gamyklinių nuotekų  poveikį paviršiniams vandens telkiniams.

Skaityti toliau
Dalyvavimas renginyje, skirtame Pasaulinei AIDS dienai paminėti

2018-12-06 d. 10 – 9 kl. mokiniai dalyvavo renginyje, skirtame Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Mokiniai išklausė paskaitą apie ŽIV, apie užsikrėtimo būdus ir apie pasekmės. Įgytas žinias galėjo pritaikyti atliekant viktorinos – proto mūšio „AIDS-geriau žinoti! 18″ užduotys. Už dalyvavimą Pasaulinės AIDS dienos iniciatyvoje gavome padėkos raštus.

Skaityti toliau
Edukacinė pamoka pagal projektą „Laimingas vanduo“

2018-12-04 d. mūsų mokykloje buvo pravesta edukacinė pamoka pagal projektą „Laimingas vanduo“. Pamokos metu projekto vadovai papasakojo apie Lietuvos  ir viso pasaulio gėlo vandens būklę, o t.p. apie eko  problemas, susijusias su vandens kiekio mažėjimu ir užterštumu. 

Skaityti toliau
Renginys skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Šiandien, lapkričio 26 d. mūsų mokykloje vešėjo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos majoras magistras Stasys Vilkinas, kuris vedė įdomią informatyvią pamoką apie Lietuvos kariuomenę 8-10 klasių mokiniams. Mokyklos bibliotekai padovanojo įdomių knygų šia tema. Renginys buvo skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Skaityti toliau
Salotės ežero vandens kokybės tyrimai

2018-11-22 d. 10 kl. mokiniai paėmė Salotės ežero vandens mėginius. Mokykloje nustatė fizikinius vandens savybės, pH ir bendrąjį šarmingumą, bendrąjį kietumą  bei įvertino nitratų ir nitritų kiekį. Atlikti bandymai parodė, kad vandens rodikliai neviršija leistinų normų.

Skaityti toliau
Tarptautinė nerūkymo diena

Kiekvienų metų lapkričio mėnesį mūsų mokykla prisijungia prie Tarptautinės nerūkymo dienos šventės. Šiais metais 1-2 klasių mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką ,, Ivan Carevič ir pypkė“, 3-4 klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie rūkymo žalą, o smagiausia, jau tradicija tapusi, akcija ,,Subėk, pribėk, obuoliukais vaišinkis!“. Šios akcijos tikslas, kuris jau tęsiasi ne vienerius metus, kvietimas sveikai gyventi, […]

Skaityti toliau