Netradicinis ugdymas – turistinis pažintinis žygis

Rugsėjo 3 dieną Levo Karsavino mokyklos mokiniai buvo ugdomi netradiciškai. Ėjo į ekskursijas, edukacijas, žygius. 9d klasės mokiniai su kūno kultūros mokytojomis Rima Kontvainiene, Laura Špukaite bei šokių mokytoja Sabina Žakyte leidosi į turistinį-pažintinį žygį Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje. Mokiniai žygio metu susipažino su nuostabia kalvota draustinio panorama, įveikė ne vieną kalną, gėrėjosi atsivėrusiu prieš akis nuostabiu gamtos vaizdu, bei Vilniaus miesto panorama. Žygio metu mokiniai turėjo gilimybę išmokti surišti keletą turistinių mazgų, nusileisti nuo kalno virvės pagalba, naudojantis turizmo technikos elementais bei priemonėmis. Mokiniai mokėsi pasidaryti neštuvus sužeistojo transportavimui iš virvės ir gamtoje rastų nulūžusių šakų. Renginį vainikavo surengtos turistinio kliūčių ruožo varžybos, kurių metu jie pademonstravo savo žinias, kurias įgijo žygio metu. Viso renginio metu mus lydėjo puikus oras, gera nuotaika ir draugiška kūrybinė atmosfera. Džiugu naujus mokslo metus pradėti tokia puikia gaida.