Priėmimas į mokykla

Svarbi informacija būsimųjų pirmokų tėvams

 

Priėmimas į Vilniaus Levo Karsavino 0, 1-10 klases vykdomas vadovaujantis ,,Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu”, patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 28 d. sprendimu Nr. 1-1366.

Nuoroda: http://www.vilnius.lt/vaktai2011/default.aspx?Id=3&DocId=30305441&KlasId=42

Prašymus pateikti privaloma nuo  2018 m. kovo 1 d.  iki gegužės 31 d.

Prašymo priėmimo laikas neturės jokios įtakos pirmumui, o registracija į bendrojo ugdymo įstaigas vyks nuolat. Užpildžius prašymą kovo 1 d. ar balandžio 15 d. – įtakos pirmumui eilėje tai neturės. Todėl raginame tėvus neskubėti, gerai įvertinti mokyklas, kurias nori pasirinkti.

 

Prašymai pildomi tik elektroniniu būdu:  https://svietimas.vilnius.lt/  (Bendrasis ugdymas).

 

Popierinių prašymo formų nebelieka. Tie tėvai, kurie neturi galimybės namuose užpildyti prašymo elektroniniu būdu, gali tai padaryti atvykę į mokyklą darbo metu – nuo 8 iki 15 val.  Į mokyklą atvykę tėvai, kurie neturi/negali pateikti prašymo internetu iš namų ar kitos vietos, galės kreiptis į mokyklos raštinę. Atsakingas žmogus padės tai padaryti. Su savimi būtina turėti prisijungimus prie el. bankininkystės.

 

Pildant prašymą per e. sistemą,  galima  pasirinkti ne daugiau kaip tris Savivaldybės mokyklas, iš kurių viena privalo būti pasirinkta pagal mokyklos aptarnavimo teritoriją. Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų interaktyvųjį žemėlapį galite rasti šiuo adresu: http://vilniausplanas.lt/maps_vilnius/?theme=schools

Apie patekimą į ugdymo įstaigą bus informuojama elektroniniu būdu  ir tai matysis registracijos sistemoje.

 

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Viniaus Levo Karsavino mokyklos priėmimo į mokyklą komisijos darbo tvarkos aprašas