Приходите учиться в нашу школу

У нас формируются социальные навыки, воспитывается личность, способная жить в меняющихся условиях, сохраняя свой национальный идентитет .

Присоединяйтесь к нам

Из жизни школы
06 Окт
By: jelfuk Comments: 0
Всемирный день психического здоровья
6 октября в нашей школе стартовала неделя, посвященная празднованию Всемирного дня психического здоровья, который ежегодно ...

Mokyklos misija
Levo Karsavino mokykla – tai ugdymo institucija, kurioje:

• Teikiamas kokybiškas priešmokyklinis, pradinis ir pagrindinis ugdymas tautinių mažumų kalba, palaipsniui integruojant valstybinę kalbą į dėstomus dalykus;
  • Vertinamas kiekvienas bendruomenės narys;
  • Puoselėjamos mokyklos vertybės ir diegiamas kultūros poreikis;
  • Sudaromos saugios ir palankios sąlygos mokinių bei mokytojų asmenybės raiškai;
  • Formuojami socialiniai įgūdžiai, ugdomas žmogus, gebantis gyventi kintančioje visuomenėje, išsaugantis savo tautos identitetą.

Mokyklos vizija

Levo Karsavino mokykla - atvira kaitai švietimo įstaiga, jungianti kūrybiškai besimokančią bendruomenę aktyviai bei sėkmingai veiklai, ir mikrorajono edukacinis kultūrinis centras, puoselėjantis slavų tautinį savitumą ir padedantis integruotis į Lietuvos socialinį, ekonominį ir kultūrinį gyvenimą.

Prioritetinės sritys

• Sėkmingas kiekvieno mokinio ugdymas (-asis);
  • Draugiškos, atviros pokyčiams, bendradarbiaujančios mokyklos kūrimas;
  • Darbas su mokyklos bendruomene, kad mokykla taptų turinčia aiškią viziją ir vertybes ugdymo įstaiga( akademiniai pasiekimai, vertybių ugdymas).

Metai patirties

Profesionalūs mokytojai